Loader

Trwa ładowanie strony...

Nasz zakład pracuje w systemie ciągłym - 6 dni w tygodniu. Dzięki wykwalifikowanej kadrze wielu pracowników w ciągu doby wypiekamy wiele rodzajów produktów, co plasuje nas pod względem produkcji na jednym z czołowych miejsc wśród piekarni z powiatu kamieńskiego. Niezmiennie od lat nasze produkty odznaczają się wysoką jakością oraz doskonałymi walorami smakowymi. Stale obserwujemy rynek, by móc jak najszybciej wychwycić zmieniające się trendy i potrzeby konsumentów. W dobie wzrastających wymagań klientów nie możemy sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia, dlatego tak wiele uwagi przywiązujemy do wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów.
W ciągu wielu lat działalności firma bardzo się rozwinęła, stając się producentem bardzo szerokiej gamy produktów piekarniczych i cukierniczych. Oferta handlowa obejmuje kilkadziesiąt pozycji asortymentowych w tym: desery, ciasta, ciasteczka, torty weselne, pieczywo w różnych postaciach i smakach.

Najważniejszym założeniem, które sobie stawiamy, to zadowolenie klienta, więc zawsze staramy się zapewnić wysoką jakość produkowanych wyrobów oraz bezpieczeństwo zdrowotne. Piekarnia przez wszystkie lata działalności zyskała dobry wizerunek i chcemy aby dalej była znaną i cenioną firmą. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełny wybór pieczywa zarówno pakowanego jak i niepakownego, drożdżówki, pączki, bułki słodkie, ciasta i ciasteczka. Wykonujemy również nietypowe zamówienia, dostosowując technologię i termin wykonania do życzenia klienta.
Zapraszamy
Skontaktuj się jeżeli potrzebujesz
pewnych, codziennych dostaw..
Codzienne dostawy
Pozytywne opinie klientów
Cieszymy się, że dotychczas jesteście
zadowoleni z wyrobów naszje piekarni..
W razie jakichkolwiek pytań odnośnie naszych
wyorbów prosimy o kontakt..
Jakiekolwiek Pytania ?
O Piekarni
Piekarnia Rex © WorldBit.pl